Prověřujete registry a příjmy?

NE. Při Vaší žádosti a jejím zpracování se neprověřují registry neplatičů CBCB ani SOLUS. Příjmy a výdaje nedokládáte. OSVČ nedokládají daňová přiznání, ani bezdlužnosti u ČSSZ, Zdravotní pojišťovny ani FŮ.


Mohu půjčku kdykoli doplatit?

ANO. Půjčku lze splatit kdykoli v průběhu jejího trvání, na požádání obdržíte vyčíslení k jednorázovému doplacení.


Čím mohu ručit?

Ručením může být: Dům, byt v OV, podnikatelský objekt, Družstevní byt. Ručit Vám svou nemovitostí může i třetí osoba, nemusí být Vaše vlastní.


Vadí na nemovitosti hypotéka?

ANO. Stávající zástava ať je jakákoli se musí vyplatit, ať už se jedná o bankovní hypotéku, nebankovní zástavu, exekuci, nebo soudcovské zástavní právo, nebudeme druzí na LV. (Pouze ve vyjímečných případech jsme ochotni být za bankou).


Kam se mám dostavit na podpis smlouvy?

Podpis smlouvy: Pro klienty z Moravy je připravena kancelář v Olomouci, pro klienty z Čech máme kancelář v Praze.


Berete poplatky předem?

NE. Tento dotaz je velmi častý. Poplatky předem se u nás neplatí, odhad, vypracování smlouvy právníkem, notářsky ověřený podpis, vklad na katastr – to jsou služby které klient nehradí. Po vyplacení hotovosti se hradí pouze provize za vyřízení půjčky.


Jaká je výše RPSN?

RPSN: Druhá nejčastější otázka. Ačkoli jde o financování z ryze soukromých zdrojů, je výše RPSN velmi příznivá, některé finanční služby jsou na trhu i dražší ( a to i u bankovních domů). Většina bankovních kreditních karet se pohybuje na hranici 22-24% RPSN, konkurenční nebankovní společnosti se pohybují v rozmezí 25-35% RPSN.

U nás je to 18,5% RPSN!!!!!!

Vaše nejčastější dotazy - FAQ

Nebankovní půjčky, hypotéky, úvěry

Akční nabídka pro Vás

Časově omezená akce!

Ušetříte na splátkách!

50% sleva na úroku!

Půjčky pro nezaměstnané  Půjčka ihned | Půjčky bez registru ihned - Základní informace o půjčkách bez registru ihned | nebankovní inzerce půjček  | Nebankovní hypotéka